Jak zamówić pendrive w dowolnym kształcie?

To bardzo proste, wystarczy w jakikolwiek graficzny sposób przedstawić kształt,który chcemy uzyskać.

Produkowanie pendrivów

Jak dobrać odpowiednie gadżety reklamowe?

Wybór właściwych gadżetów reklamowych decyduje o tym, czy będą spełniały one swoją funkcję, czy może wylądują w śmietniku.

Gadżety z logo firmy

Pendrive Twister

Polecamy Państwu przede wszystkim znakomite pendrive twister - najpopularnejszy pendrive z nadrukiem logo firmowego!

Pendrive twister

USB gadżety z nadrukiems

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Promocja firmy obejmuje nie tylko reklamę w środkach masowego przekazu. Bardzo istotną rolę spełniają także gadżety reklamowe. Wśród nich warto jest zwrócić uwagę na gadżety elektroniczne, a konkretnie pendrive reklamowy służące do przechowywania danych, jak i przenoszenia ich między urządzeniami elektronicznymi.

Dlaczego warto postawić w marketingu na gadżety USB?

Gadżety USB to przede wszystkim produkty bardzo funkcjonalne. W odróżnieniu od innych artykułów reklamowych stosowanych w marketingu wyróżniają się one tym, że dają gwarancję częstego korzystania z nich przez kontrahenta. Kto z nas nie wykorzystuje bowiem pamięci USB do transportowania danych służbowo lub prywatnie? Umieszczając na takim gadżecie logo firmowe, uzyskujemy pewność, że kontrahent nie zapomni o firmie, od której go otrzymał, każdorazowo gdy będzie on z niego korzystał by zgrać dane z urządzenia lub wgrać je na inną pamięć.

Ogromną zaletą gadżetów USB jest ich wysoka trwałość, co odróżnia je od smyczy, zapalniczek czy notesów z logo firmy, które często po kilku miesiącach nadają się już tylko do kosza. Bardzo ważne, jeśli chodzi o gadżety reklamowe USB, jest także to, że istnieje duży wybór ich rodzajów, zarówno w kwestii pojemności pamięci może to być:

  • 2Gb
  • 4Gb
  • 8Gb
  • 16Gb
  • a nawet 32,64

lub jeszcze więcej gigabajtów, jak i wyglądu zewnętrznego oraz posiadanych funkcji dodatkowych, co pozwala je dopasować do indywidualnych potrzeb kontrahentów, którym są wręczane. Jeśli chodzi o to jak takie gadżety się prezentują, oprócz standardowych plastikowych pendrive'ów z metalowymi wstawkami, istnieje także możliwość wyprodukowania pendrive'ów z obudową szklaną jak i zastosowania w jej ramach metalu z grawerem lub nawet stylowego drewna. Pendrive'y z logo firmy mogą przybierać oprócz tego interesujące kształty - np. kuli, bomby, bransoletki zakładanej na rękę, karty kredytowej czy też długopisu (co sprawia, że jest to dodatkowo gadżet wielofunkcyjny). Istnieje także wybór zamknięcia takiego gadżetu USB. Oprócz klasycznej nakrętki, można zdecydować się również na metalową osłonę obrotową, które to rozwiązanie doskonale sprawdza się podczas używania takiego gadżetu w terenie, gdzie klasyczna nakrętka mogłaby ulec zagubieniu.

Technologie nadruku na gadżetach USB


Grawerowanie na gadżetach USBGrawer laserowy
  
Nadruk logo na gadżetach USB sutodrukiemSitodruk lub tamponodruk
Tłoczenie logoTłoczenie logo
Pełnokolorowy nadruk na gadżetach USBPełnokolorowy nadruk

Tak szerokie spektrum możliwości, jakie dają gadżety USB, sprawia, że stosowane w odpowiedni sposób, są idealnym narzędziem marketingowym. Wykorzystanie ich jako prezentu dla kontrahenta może w widoczny sposób wpłynąć nie tylko na wizerunek firmy, ale także na osiągane przez nią wyniki finansowe.

Twój gadżet reklamowy świadczy o Tobie

  • USB Gażety z nadruriem logo
  • USB gadżety ze znakowaniem
  • powe banki z nadrukiem logo