Jak zamówić pendrive w dowolnym kształcie?

To bardzo proste, wystarczy w jakikolwiek graficzny sposób przedstawić kształt,który chcemy uzyskać.

Produkowanie pendrivów

Jak dobrać odpowiednie gadżety reklamowe?

Wybór właściwych gadżetów reklamowych decyduje o tym, czy będą spełniały one swoją funkcję, czy może wylądują w śmietniku.

Gadżety z logo firmy

Pendrive Twister

Polecamy Państwu przede wszystkim znakomite pendrive twister - najpopularnejszy pendrive z nadrukiem logo firmowego!

Pendrive twister

Jeśli nie chcesz głowić się nad wyborem odpowiedniego upominku biznesowego, oto ciekawy i sprawdzony pomysł, który możesz wykorzystać. Jest nim pendrive na zamówienie. Z pewnością będzie to sprawdzony pomysł, ponieważ będzie łączył w sobie walory estetyczne i użyteczne. Może on służyć przedsiębiorcy do przechowywania oraz przenoszenia dokumentów, zdjęć lub innych plików na potrzeby działalności, a także prywatne.
Skontaktuj się z nami

Pendrive w kształcie kojarzącym się z oferowanym przez Państwa produktem

Będąc przedsiębiorcą, niejednokrotnie szukaliśmy pomysłu na odwdzięczenie się kontrahentowi za udaną transakcję. Niezależnie od profilu i wielkości prowadzonej przez nas działalności, zależy nam na wywarciu dobrego wrażenia oraz zachęceniu to dokonywania transakcji w przyszłości. Ważne jest, aby wręczany prezent był elegancki i dobrze wykonany. Warto, aby wybrać przedmiot codziennego użytku, który będzie przydatny i używany.

Aby nie być schematycznym, wybierz pendrive, który na długi czas zapadnie w pamięć twojemu kontrahentowi. Producent pendrive może zaproponować Ci nietypowe rozwiązania, takie jak spersonalizowany pendrive. Nowoczesne technologie pozwalają na stworzenie pendrive w kształcie kojarzącym się z oferowanym przez nas produktem lub usługą. Pendrive może być wykonany z plastiku, drewna lub metalu, dzięki czemu możemy dobrać materiał stylistycznie do wybranego przez nas wzoru.

W gąszczu szerokiej oferty agencji reklamowych, trudno dokonać właściwego wyboru co do rodzaju upominku biznesowego. Wybór ten musi być bardzo przemyślany, ponieważ będzie świadczył o nas i jakości oferowanych przez nas produktów lub usług. Renomowana firma nie może pozwolić sobie na psucie wizerunku poprzez wręczanie partnerom biznesowym złej jakości tandetnych upominków.

Jak zamówić pendrive w dowolnym kształcie?

To bardzo proste, wystarczy w jakikolwiek graficzny sposób przedstawić kształt,który chcemy uzyskać. Może to być odręczny rysunek, zdjęcie lub opis słowny. Następnie według tych wytycznych projektanci przygotują model 3D, który będzie odwzorowaniem przyszłego pendrive. Po akceptacji projektu otrzymujemy próbkę, a jeśli odpowiada nam ona i zatwierdzimy ostateczny wygląd, zostanie wydrukowana dowolnie zamówiona przez nas ilość. Oprócz spersonalizowanego wyglądu możemy zażyczyć sobie nadrukowanie lub wygrawerowanie logo naszej firmy. Całość możemy zapakować w eleganckie pudełko, co będzie stanowiło bardzo estetyczny, elegancki i praktyczny upominek biznesowy. Będzie on budował pozytywne wrażenie o naszej firmie i dobre relacje z partnerami biznesowymi.
Twój gadżet reklamowy świadczy o Tobie

  • Pendrive w kształcie samochodu
  • usb flash w kształcie  ryby
  • usb flash w kształcie  wina